Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları


  cografyaharita.com sitesi, kişisel bir web sitesidir. İçerikleri özgün ve işlemiş ürünlerden oluşur. İçeriklerin tamamı telif haklarına sahiptir. Web sitemizdeki içerikler bilgi amaçlıdır. Resmi bir nitelik taşımaz. İçeriklerdeki hatalı bilgilerden dolayı cografyaharita.com sorumluluk kabul etmez.


  Tüm dokümanlar ticari olmayan bireysel amaçlar için ayrıca akademik düzeydeki kitaplarda izin alınmaksızın atıf yapılarak kullanılabilir. Web siteleri ve kullanıcılar, sitemizden kesinlikle izinsiz harita şekil ve grafik kopyalamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz. Bu siteyi ziyaret edenler sitenin telif hakları konusundaki açıklamaları kabul etmiş sayılırlar.


  Kişisel verilerinizi ve gizliliğinizi korumayı kabul ediyoruz. İletişim nedeniyle bize ulaştığınızda ad, soyadı ve e-posta adresiniz gibi bilgiler tarafımızca arşivlenir. cografyaharita.com tarafından verilen hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kaydedilir ve kullanılabilir.


  cografyaharita.com, kişisel bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri alır. Kişisel verileriniz cografyaharita sitesi içerisinde kalacaktır. Ancak gerektiğinde İdari ve adli kurumlar tarafından gelen istekler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak bu kurumlar ile paylaşılabilir.


  Ayrıca, cografyaharita.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, cografyaharita.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. cografyaharita.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, cografyaharita.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.